Johanka - zvieratko pre všetko je mäkkučký a milučký vankúš tvarom zvieratka z kvalitných amerických bavlnených látok, poťahových i klasických, ktorý dodáva pohodlie malým i veľkým.

Tento krásny handmadový vankúšik má široké využitie:

- ako kojenecký vankúšik,

- ako popôrodný vankúšik,

- ako náhrada zaMedzinožník pri ľahu naboku, proti treniu kolenných, členkových kĺbov a správne držanie driekovej a krížovej chrbtice pri ľahu naboku,

- ako milá hračka pre vašu ratolesť,,

- pre tehotné pri lepšom relaxovaní, proti bolesti chrbtice,

- pre bábätká v postielke - ako opora a stabilizátor,

- pri komfortnom cestovaní,

- skvelý darček k sviatku, atď. ...fantázii sa medze nekladú :)

JOHANKA má rozmery 55 cm šírka, výška 35 cm, hrúbka 6-8 cm a je vyplnená antialergickým vatelínom a molitanovou drťou, aby bola tučná a dlhšie si zachovalá plnší tvar. Je vyrobená z krásnych amerických i francúzskych bavlnených látok, vhodné pre dievčatká i chlapčekov, pre dospelákov i starších ľudí. Každý si nájde tú svoju :). Vyrábame i na objednávku, podľa predstáv zákazníka, kľudne sa inšpirujte:

Našu milučkú JOHANKU ste mali možnosť zahliadnuť aj v TV Markíza, kde sa zúčastnila s nami živého vysielania Telerána :).

Ak rozmýšľate nad kúpou tej svojej JOHANKY pre seba alebo svojich blízkych, určite neoľutujete a potešíte. Už vyrobené JOHANKY, originálne kusy, nájdete v našom eshope: https://medzinoznik.sk/eshop/johanky.

Máte svoje predstavy o látke na Vašu JOHANKU? Nie je problém, máme radi výzvy a radi zhmotníme Vaše predstavy. Jednoducho nás kontaktujte. Prajem veľa tvorivosti a originality do života, pekný deň, Vaša HEDERVIGA :)