Každý má šancu sa dostať do telky a tak informovať širokú verejnosť o jeho značke, tvorbe, produktoch, projekte, aj keď nepochádza z Bratislavy + okolia. Tak aj my sme dostali túto šancu a keďže máme radi výzvy, s radosťou sme pozvanie prijali a boli súčasťou jedného z mnohých raňajších častí Telerána. Skoré ráno nás neprekvapilo, pretože smeboli nabudení a v očákávaní. Aj v tehotenskom :D ..aj s očakávaniami,čo sa bude diať, keďže bežný človek živé vysielanie pred kamerami len tak nezažije.

No celý produkčný tím nás prijal s radosťou, s dobrou náladou a s pochvalami. Moderátori Lenka a Roman boli veľmi priateľskí a milí a celý priebeh natáčania bola jedna veľká zábava. Človek pri nich hneď stratí trému a stres. Pretože všetci fungujú na improvizácii, tak sa aj vy s tým vžijete:) a jednoducho stratíte trému.

Z mojich Medzinožníkov, Johaniek a Megajohaniek boli nadšení, veselo ich skúšali cez prestávku a fotili sa s nimi, jednoducho zábava, sranda a veeeeľa pohodlia:)...čo Vám poviem, kto Medzinožníky nevyskúšal, nevie, aký spánok a pohodlie prináša!

Moju tvorbu a produkty som predstavila divákom v 2och vstupoch, počas 2hodín, ktoré trvali spolu možno 5minút, no ten krátky čas stačí na základné informácie a ukážky...pretože vždy platí: ,,Stačí raz vidieť ako 100x počuť.,,:)

Na záver ešte fotky, ktoré musia byť, aby zostali v pamäti. Ďakujem za výzvu, príležitosť a keď aj vy sa túžite takto televízne zviditeľniť, svoju tvorbu, snahu, projekt, jednoducho im napíšte mail a opíšte svoju handmade-tvorbu. Určite sa Vám ozvú. Držím prsty!

Vaša HEDERVIGA alias Patricia :)