Milí priatelia, HEDERVIGA so svojou kreatívnou tvorbou, výrobou Medzinožníkov, Johaniek a i., je na trhu už vyše 7 rokov. S radosťou Vám predstavujem od 1.5.2018 náš nový projekt - 3D sadrové odliatky a odlievacie sady, no pod značkou firmy JUPA kreativ s.r.o. Stále sa venujeme aj tvorbe Medzinožníkov a i..

Firma JUPA kreativ s.r.o je mladá slovenská rodinná firma, ktorá sa venuje výrobou odlievacích sád na tvorbu sadrových odliatkov ako vzácnych a unikátnych sadrových spomienok na tie najkrajšie chvíle v živote, obdobie tehotenstva, prvé mesiace vášho bábätka a jeho ešte malých proporcií tela. Taktiež na obdobie prvej zamilovanosti alebo moment manželského sľubu už s obrúčkami na prstoch v zväzku manželskom. No i na chvíle spolupatričnosti a lásky celej rodiny so všetkými jej členmi. Nezabudajúc aj na chvíle strávenými s našimi psími miláčikmi a ich verný život v našej príromnosti.

Roky v zahraničí, kde sme sa prvýkrát s 3D sadrovými odliatkami stretli, nás inšpiroval po návrate na rodné Slovensko, vytvoriť aj náš projekt sadrových odlievacích sád. Nimi si naši zákazníci môžu na základe jednoduchého a presného návodu s fotopostupom vytvoriť sadrový odliatok ručičiek/nožičiek, rúk členov rodiny, tehotenského bruška mamičky v očakávaní atď. v pohodlí domova. Fantázii sa medze nekladú, a tak si môžete doma odlievať aj iné možnosti:).

Vedierka obsahujú všetko potrebné,vám stačí len voda a pomoc ešte jedného dospeláka. Dúfame, že zažijete zábavu pri odlievaní odliatkov a kreatívne vyžitie. Výsledny sadrový odliatok si potom môžete rôzne vydekorovať podľa vášho vkusu. V našom eshope ponúkame aj rôzne príslušenstvá k dekorácii odliatkov. Stačí nakuknúť.

Zabudnite na 2D fotografie na uchovanie spomienok. Áno, aj tie majú svoje čaro, no 3D sadrové odliatky sú v dnešnej dobe obľúbené v zahraničí, nie len preto, že si takéto odliatky už viete vyrobiť aj sami v domácom pohodlí, no i preto, že vydržia naveky a vždy Vám budú pripomínať tie krásne chvíle v živote. Naše odlievacie vedierka so všetkým, čo k tomu potrebujete vám to aj s presným návodom s fotopostupom uľahčia a môžete sa tešiť z vlastnej kreatívnej tvorby - z vlastného sadrového doliatku.

Použitý materiál pri realizovaní odliatkov je nezávadný, neškodný, vhodný pre ľudí, ktorí nie sú nijako alergickí na sadru, cítia sa fit (najmä tehotné mamičky). Detičky sú v kontakte s aglinátom len par minút (kontakt s kožou). Alginát nie je toxický, nemá žiadne nežiaduce učinky. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

 • V ponuke máme 7 odlievacích sád:
  • Odlievacia sada:Bábätko
  • Odlievacia sada: Rodič + Bábätko
  • Odlievacia sada: SRDCE
  • Odlievacia sada: Zamilovaný/Manželský pár
  • Odlievacia sada: Rodina
  • Sadrova sada: Tehotenské bruško
  • Odlievacia sada: Psí miláčik

Veľa zábavy pri odlievaní a radosti z vytvorených 3D sadrových odliatkov praje tím JUPA kreativ s.r.o.