Dostupné len Medzinožníky skladom. Na objednávku nevyrábame do odvolania. Ďakujeme za pochopenie.

0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

BZU včelí obrúsok - na chlieb

Rýchly prehľad

Bzu včelie obrúsky ako ekologické uskladnenie potravín a pečiva. Zredukujte nadbytočný odpad v kuchyni.

9,90 €

Detaily

BZU včelie obrúsky sú obal na uskladnenie potravín. Sú skvelé na balenie syra, zeleniny a pečiva na desiatualebo uskladnenie, POZOR nie mäsa. Na uskladnenie potravín v nádobkách, ktoré stratili alebo nemajú uzáver. Sú vyrobené z americkej bavlny napustenej včelím voskom od slovenského včelára a organickým jojobovým olejom, ktorý je antibakteriálny a antimykotický. Majú krásnu vôňu včelieho vosku. Tá časom po niekoľkonásobnom použití a umytí vyprchá. Vôňa včelieho vosku sa mení v závislosti od obdobia, v ktorom bol zberaný.

V ponuke a balíčku je jeden väčší kus na uskladnenie pečiva -chlieb, s rozmermi 50cm x 50 cm.

BZU včelie obrúsky sú recyklovateľne a neobsahuje plasty. Sú znovu použiteľné, biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. (stačí ich nastrihať na pásiky a vložiť do kompostéra alebo použiť ako prírodný a rýchly zápalný materiál.)

ZloženieMateriál: 100% bavlna - kvalitná americká látka, včelí vosk od slovenského včelára, jojobový olej.

Popis údržby a použitie Je to jednoduché: použite teplo svojich rúk a potraviny alebo nádobu obaľte s BZU včelími obrúskami. Sú veľmi tvárne a udržia si svoj tvar. Po použití stačí umyť čistou studenou vodou, nechať uschnúť a použiť znova. Keď ich chcete mat vystreté, stačí prejsť žehličkou. BZU včelie obrúsky sú umývateľne, znovu použiteľne a kompostovateľne.

Pri objednávke nad 100e je poštovné ZDARMA