Balíky odosielam 2x do týždňa. V prípade potreby ma prosím kontaktujte.

0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Medzinožník COMFORT láska pod čerešňou SKLADOM

Rýchly prehľad

Pritúľte sa k nemu a oddýchnite si. Skvelý handmade výrobok pre oddych a kvalitný spánok, určený najmä ľuďom, ktorí zaspávajú naboku a potrebujú mať oporu medzi nohami.

46,90 €

Detaily

Vankúš Medzinožník COMFORT s obliečkou z kvalitnej bavlnenej látky so vzorom kvitnúcej čerešne na mentolovej. Tento vankúš Medzinožník tvaru C, nazývaný aj ako Medzinožník COMFORT, je jedinečný svojím tvarom a veľkosťou, zamilujete si ho po 1. odskúšaní. Oba konce rozdielne ohnuté sa presne prispôsobia postave, horný koniec stabilizuje hlavu a krčnú chrbticu a spodný, ohnutý koniec, stabilizuje driekovú časť a krížovú časť chrbtice. Práve táto poloha vám zaručí kvalitný oddych. K Medzinožníku si môžete doobjednať aj náhradnú obliečku, či levanduľový vankúšik POKOJNÝ SPÁNOK, pozri kategóriu Náhradné obliečky. Medzinožník je skvelý handmade výrobok pre dokonalý oddych a kvalitný spánok. Ponúka široké využitie:

  • - ako pomôcka proti treniu kolenných či členkových kĺbov a pre správne držanie driekovej a krížovej chrbtice pri spaní naboku,
  • - ako pomôcka pre mamičky pri kojení,
  • - ako opora pod bruško pre tehotné mamičky pri relaxácii,
  • - ako podpera pri vyvýšení dolných končatín,
  • - ako podpera pre bábätká v postieľke, ,
  • - ako relaxačná pomôcka pre starších ľudí,
  • - ako „hniezdo“ pre dieťa na stabilné uloženie,
  • - ako zábrana pre dieťa pri spánku na posteli, proti pádu dieťaťa z postele,
  • - ako skvelý darček k sviatku, atď.

Rozmery šírka 35 cm x 2, dĺžka Medzinožník COMFORT je 175 cm

ZloženieMateriál: handmade-výrobok zložený z výplne (vatelínu a molitanovej drte- všité do bielej bavlnenej látky) a z bavlnenej obliečky vyzliekateľnej a prateľnej, individuálne vybranej podľa vlastného vkusu zákazníka. Vhodné aj pre alergikov.

Popis údržby prať vyzliekateľnú obliečku pri 30 stupňoch Celzia, žehliť vyzliekateľnú obliečku pri programe Bavlna, nebieliť, neškrobiť. Výplň s vatelínom a drťou prať len ručne, nesusiť v sušičke /môže dôjsť k natrhnutiu obliečky výplne/.

Pri objednávke nad 100e je poštovné ZDARMA