Dostupné len Medzinožníky skladom. Na objednávku nevyrábame do odvolania. Ďakujeme za pochopenie.

0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Náhradná obliečka na Medzinožník LARGE - Zima -SKLADOM !

Rýchly prehľad

Skvelý handmade výrobok pre oddych a kvalitný spánok, určený všetkým, ktorí spia naboku a majú v posteli viac miesta, keďže je širší ako klasický druh Medzinožníka.

20,00 €

Detaily

Táto náhradná obliečka so zimným motívom je na tento druh Medzinožníka, ktorý je podobný klasickému rovnému Medzinožníku, no je širsí o 10cm. Po bokoch môže mať flísovú /bavlnenú/ časť na zahriatie tváre a nôh v zimnom období. Takže okrem toho, že plní svoju základnú funkciu -dodáva pohodlie, môže slúžiť i ako ,,Záhlavovník,,, uložený pri záhlaví postele pri poprávaní postele. Tento je vyrobený skladom s kvalitnou a pestrou-zimnou obliečkou, vyzliekateľnou a prateľnou na zips, z francúzskej bavlnenej látky v kombinácii s hviezdičkami na červenej farbe. Je to skvelý handmade výrobok pre dokonalý oddych a kvalitný spánok, určený najmä ľuďom, ktorí zaspávajú naboku a potrebujú mať oporu medzi nohami. Ponúka aj ďalšie široké využitie:

  • - ako pomôcka proti treniu kolenných či členkových kĺbov a pre správne držanie driekovej a krížovej chrbtice pri spaní naboku,
  • - ako pomôcka pre mamičky pri kojení,
  • - ako opora pod bruško pre tehotné mamičky pri relaxácii,
  • - ako podpera pri vyvýšení dolných končatín,
  • - ako podpera pre bábätká v postieľke, ,
  • - ako relaxačná pomôcka pre starších ľudí,
  • - ako „hniezdo“ pre dieťa na stabilné uloženie,
  • - ako zábrana pre dieťa pri spánku na posteli, proti pádu dieťaťa z postele,
  • - ako skvelý darček k sviatku, atď.

Rozmery šírka 45 cm x 2, dĺžka Medzinožník klasik je 175 cm.

ZloženieMateriál: handmade-výrobok zložený z výplne (vatelínu a molitanovej drte- všité do bielej bavlnenej látky) a z bavlnenej obliečky vyzliekateľnej a prateľnej. Vhodné aj pre alergikov.

Popis údržby prať vyzliekateľnú obliečku pri 30 stupňoch Celzia, žehliť vyzliekateľnú obliečku pri programe Bavlna, nebieliť, neškrobiť. Výplň s vatelínom a drťou prať len ručne, nesusiť v sušičke /môže dôjsť k natrhnutiu obliečky výplne/.

Pri objednávke nad 100e je poštovné ZDARMA