Dostupné len Medzinožníky skladom. Na objednávku nevyrábame do odvolania. Ďakujeme za pochopenie.

0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

O nás

„Tvorím teda som“. Nie, nepomýlila som sa v tomto všeobecne známom citáte od R. Descarta. Len som si ho prispôsobila, pretože ma takto viac vystihuje. Volám sa Patrícia, známa tiež ako Hederviga a kreatívnej tvorbe som sa začala venovať už veľmi dávno. Skúsila som rôzne techniky, no šitie ma oslovilo najviac, pretože ma k nemu viedla moja mama už od 11-tich rokov. Môj príbeh s výrobou vankúšov Medzinožníkov je podľa môjho názoru priam osudový.

oddeľovač

Vyrábať Medzinožníky a Johanky som začala v 2011, kedy som sa zaregistrovala v jednom známom handmade-ovom eshope pre slovenských tvorivých ľudí. V tom roku sa vysielala na Slovensku americká komédia „Záložný plán“ s JLo, ktorá počas tehotenstva tiež stískala po nociach svoj dlhý vankúš. Počas sledovania tejto komédie, vznikol nápad vyrobiť si tento praktický vankúš, pretože ma veľmi oslovil a strašne sa mi zapáčil. Najprv som ho vyrobila sebe, pre rodinných príslušníkov a neskôr i pre ostatných, ktorí prejavili záujem. Rozmýšľala som nad výstižným názvom, no po chvíľke to bolo jednoduché, vznikol Medzinožník. V tom čase na Slovensku ešte tento typ vankúšov nebol veľmi známy verejnosti a ani mne. Od tej doby si spánok a relax bez svojho Medzinožníka neviem predstaviť a už 7 rokov je mojím verným nočným spoločníkom. Bol pri mojom tehotenstve, neskôr kojení i úraze nohy.

Medzinožníky

Stresujúca práca učiteľa a neskôr byrokratická práca úradníka nenapĺňala moje osobnostné potreby. Vždy vo mne bola akási potreba realizovať sa v kreatívnej tvorbe. Nakoniec moja tvorivá duša vyhrala nad školstvom a úradníckou prácou. Neboli to len Medzinožníky a Johanky, ale aj detské a patchworkové deky, hračky Žirafky a aj rôzne iné praktické veci pre deti a dospelých. Od oblečenia po dekorácie do detskej izby, spálne, obývačky. Od závesov po obliečky, od baldachýnov po Pat-taštičky. Stále sa snažím vymýšľať a skúšať nové praktické veci a dekorácie pre domácnosť, pre detskú radosť a potreby všetkých.

oddeľovač

Roky v zahraničí ma posunuli ďalej a tak som mala možnosť načrieť aj do oblasti sadrových odliatkov, ktoré ma veľmi zaujali. Možnosť uchovať ten krásny moment - obdobie tehotenstva, je pre ženu veľmi čarovné. A sadrové odliatky tento moment perfektne zachovajú. I po mesiacoch či rokoch, sadrový odliatok máte na pamiatku stále. Navždy a vždy zaujímavo vyfarbený, s rôznym motívom, originálnym dizajnom, podľa vkusu zákazníčky – budúcej mamičky.

Sadrové odliatky tehubruška

Neboli to len sadrové odliatky, ktoré ma v zahraničí oslovili. Zaujalo ma čoraz viac obľúbené umenie písma - Kaligrafia. Vždy som inklinovala k písmu ako takému. Skúšala som rôzne druhy a spôsoby, no len ako samouk. Až v zahraničí som absolvovala kurz Kaligrafie, kde som získala dostatok vedomostí a zručností na to, aby som ich mohla posúvať ďalej vo forme kurzov a workshopov. Ďalej sa v ňom zdokonaľujem a tvorím rôzne heslá či logá, ktoré, keď sa bližšie zahľadíme, sú všade okolo nás. V obchodoch, v reklamách, v časopisoch, atď. Kreativita ma sprevádza celým životom a snažím sa ju vštepovať už od začiatku aj mojej dcére.

oddeľovač
ˇMedzinožník žirafky

Som šťastná, že vám v tomto eshope môžem predstaviť moju kreatívnu tvorbu a privítať vás v mojom svete vankúšov a rozprávkovej farebnosti, vo svete bodiek, pásikov, hviezdičiek, postavičiek, vo svete kvalitných látok a radosti zo šitia a kreatívnej tvorby. Vo svete sadry a sadrových spomienok na tie najkrajšie momenty života.

Ak máte svoje vlastné predstavy, priania, túžby, neváhajte ma kontaktovať. S radosťou zhmotním akékoľvek vaše predstavy.

Vaša Patrícia alias Hederviga.