Využite doručenie cez PACKETA od 3,90eur (SR) 4,90eur (ČR).

0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

O nás

Ďakujem Vám veľmi krásne za návštevu môjho eshopu. Volajú ma Katika a kreatívnej tvorbe som sa začala venovať už veľmi dávno. Vyštudovala som Vysokú školu priemyselného dizajnu ale už od malička som sa sledovaním mojej šikovnej maminy veľa naučila. Textil ma oslovil najviac a tak sme so sestrou v roku 2008 rozbehli projekt PRIShERKY, malé milé brošne s príbehom. Počas mamičkovania som na tvorbu textilných brošní nemala čas a teraz sa spojilo možné s nemožným a od malých brošní ma zavialo k maxi vankúšom...

O nás
oddeľovač

Po materskej dovolenke som hľadala smer ktorým sa uberať. Vedela som, že chcem niečo tvoriť. Sedieť v kancelárii s papiermi na stole a tabuľkami v počítači ako pred materskou dovolenkou sa mi vôbec nechcelo. Nevedela som si to predstaviť. V hlave mi blúdilo veľa plánov a možností čo vyrábať ale nechcela som tvoriť zbytočný odpad. Chcela som niečo užitočné. Práve som končila jeden biznis kurz, keď mi osud poslal do cesty vankúš Medzinožník, praktického spoločníka do postele... Jedna šikovná mamina ho vymyslela, dlho ho vylepšovala a keď už na jeho výrobu nemala čas, osud ho privial do cesty práve mne. A som veľmi rada, že môžem práve ja pokračovať vo zveľaďovaní značky MEDZINOŽNÍK. Použitie Medzinožníka ma veľmi očarilo. Ja osobne spávam na boku a vymyslela som si pomocníka, ako asi aj mnohí z vás. Dávala som si medzi kolená perinu. No potom mi bolo chladno na chrbát a tento spoločník do postele to vyriešil. Budem rada, ak pomôže aj Vám. Škoda, že som ho nepoznala ako tehuľka.

O nás

Okrem pohodlného spánku je dôležitý aj relax mimo postele. Ja sa venujem joge, lezeniu na skalách, pestovaniu levandule, prechádzkam v prírode na čerstvom vzduchu a aj naháňaniu detí.

oddeľovač
Kreatívna tvorba

RECENZIE

Lucia (pôrodná asistentka): "Jeden dlhý tuli vankúš, ktorý objíme celé telo a ulahodí každej tehotnej mamine. No nielen to. Ak vchádzate do 3. trimestra odporúčam o ňom popremýšľať."

Anna (tehuľka): "Môžete mi povedať ako som mohla doteraz bez neho žiť? Prišiel mi fakt v pravom čase."

Lucia (tehuľka): "Medzinožník bol počas tehotenstva mojím verným spoločníkom v posteli. Potom som ho využila počas kojenia a nakoniec ho využíval náš malý poklad vo svojej postieľke."

Zuzana: "Medzinožník je super vec pre mamu, tatu i bábo."

Natália: "Medzinožník ma zachránil od bezsenných nocí počas tehotenstva. Po pôrode si ho veľmi rád požičiaval aj môj manžel :)."

Nikol: "Joj, môj najlepší kamoš počas tehotenstva. Pohodlný, nádherný nielen ja som si ho zamilovala a oblapávala."

Saša: "Priateľ svoj objímací vankúš miluje."

Barbora: "Som Vašou spokojnou zákazníčkou. Vankúš medzi stehnami a kolenami mi príjemne odľahčí bedrá a chrbát ma nebolí."

Pomôžem aj Vám? S láskou Vaša Katika.