Eshop dočasne uzavretý - nakopili sa nám objednávky :). Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Krásne, požehnané a pokojné Vianočné sviatky všetkým mojim zákazníkom, priaznivcom, priateľom a nadšencom Vankúšov Medzinožníkov, Johaniek, Megajohaniek a ostatnej mojej tvorby, nech sa vám splnia všetky sny a prajem vám veľa ZDRAVIA !

Patricia alias HEDERVIGA

Prečítať
21.12.2018 15:07 od Hederviga priania, krásne Vianoce, Novinky,

Milí priatelia, naši stáli zákazníci a nadšenci Medzinožníkov, Johaniek a tvorby HEDERVIGY, chceme Vám s radosťou zdeliť, že náš príbeh o Medzinožníkoch, ich vznik, funkciách nájdete v Januárovom čísle mesačníka ZDRAVIE v predaji od 17.12.2018.

Prečítať
11.12.2018 18:06 od HEDERVIGA časopis Zdravie, náš príbeh, rozhovor, Novinky,

Tento milý vankúšik tvarom kravičky/ovečky- kto ako chce :)- nazývaná JOHANKA sa už v našej dielničke vyrába 7 krásnych rokov a prináša pohodlie malým i veľkým. Ešte ju nepoznáte?Tak nech sa páči, pár riadkov o nej a s fotografiami.

Prečítať
12.10.2018 13:07 od Hederviga novinka, johanka, funkcie, fotografie, Novinky,

Milí fanúšikovia mojej tvorby, zákazníci a tvorivé duše, znova som pre Vás pripravila ďalší FOTOPOSTUP z mojej dielne :).Popri mojich Medzinožníkoch, JOHANKÁCH a Žirafkách a iných krásnych vecičiek, sa trošku venujem najmä v letných mesiacoch aj výrobe sukní, šiat a k nim aj taštičkám do ruky.

Dnes Vám ponúkam moj vlastný fotopostup práve na výrobu takejto taštičky do ruky z ľudovej látky, so zipsom a zapínaním na magnet..

Tak hor sa do tvorenia, budem rada, keď vám moj fotopostup pomôže pri vašej tvorbe:).

Prečítať
22.8.2018 12:36 od HEDERVIGA PatStyle taštička do ruky, Fotopostupy,

Milí priatelia, znova som pre Vás pripravila ďalší FOTOPOSTUP z mojej dielne :) .Popri mojich Medzinožníkoch, JOHANKÁCH a Žirafkách mám novú mániu ---- zateplené flísovo-bavlnené deky /prehozy, vyrábané s jednoduchšou patchworkovou technikou. Deky/prehozy vyrábané pre detičky do kolísok, postelí, na zem /keďže sú zateplené vatelínom a zo spodnej strany aj teplý flís/, no aj pre dospelých, podľa predstáv a prianí zákazníka.

Dnes Vám ponúkam moj vlastný fotopostup na originálnu závesnú zateplenú krásnu deky z kvalitnej škandinávskej látky z vrchnej strany, so žltým flísom zospodu a vatelínom v strede.

Deka s názvom "Mapa sveta so zvieratkami" má rozmery 145cm x 113cm, súčasťou sú aj dva vankúše s rozmermi 45cm x 64cm a vyzerajú takto, čo poviete? :)

Prečítať
12.8.2018 12:36 od HEDERVIGA Zateplená, závesná deka, Fotopostupy,

Milí priatelia, pripravili sme si pre Vás výpredaj skladových zásob. Doprajte si pohodlie a kvalitný spánok teraz ešte lacnejšie.

Ponúkame Vám originálne a praktické pohodlné darčeky pre oslávenca každého pohlavia a veku. Ušetrite, keď sa dá :).

Príjemné nakupovanie.

Prečítať
27.7.2018 15:07 od Hederviga výpredaj, akcia, zľavy, Zľavy a akcie,

Tak TOTO tu ešte nebolo :), urobte radosť sebe, alebo svojej kamoške, kamarátovi, milému, milej týmto skvelým Medzinožníkom s fotkou podľa Vášho výberu, teraz dlhodobo lacnejší. Vhodné aj ako originálny darček k sviatku, určite oslávenca/kyňu prekvapíte a potešíte !!!

Vtipný, no zároveň tak praktický vankúš, ktorý by si priala nejedna slobodná, no aj zadaná žena! Ušetrite a prekvapte! Pôvodná cena 45e, teraz dlhodobo len 40e!

Prečítať

Milí priatelia, milovníci túr, stanovačiek, oddychu na dvore, či terase, ale i letného kina a opekačiek s priateľmi.

Predstavujeme Vám nový produkt v našom eshope a to je Vankúšovník. Praktický velikánsky vankúšisko zložený zo 4 vankúšov, vyzliekateľnej obliečky rôznych motívov, ktorý poslušne slúži všetkým takako aj v interéri, tak aj v exteriéri. Pre detičky, i dospelých,na sedenie, i polihovanie. Opieranie sa, i ležanie. Skvelý tip na darček oslávencovi, ktorý rád trávi voľný čas v prírode, vonku na dvore, terase, atď.

Prečítať

Ahojte milí priaznivci mojej tvorby, znovu ťukám do klávesnice a tvorím, aby som vám pripravila a prekvapila vás novým fotopostupom. Nebudeme nič šiť ako je u mňa zvykom :), tentokrát je skôr zameraný pre tehotné maminky, ktoré sú v radostnom očakávaní. No môžu ho využiť aj všetky ostatné žienky, ktoré by chceli svoje tehotné kamarátky prekvapiť nejakým originálnym darčekom, handmade a zo srdca :)

Prečítať
25.7.2018 14:36 od HEDERVIGA Tehu-tricko, fotopostup, Fotopostupy,

Cez víkend som dostala nápad... vytvoriť megahračku alebo velikánsku dekoračnú ozdobu detskej izbičky ..bola to pre mňa výzva, ktorá ma motivovala. Niežeby som nemala čo robiť, ale musím stále niečo nové vymýšlať :).

Keďže milujem svoje Žirafky ušaté z rôznych pestrých látok vyrobené zo zbytkov amerických a klasických českých látok jednoduchým patchworkoým spôsobom, rozhodla som sa vyrobiť MEGAŽirafku ušatú !

Megažirafka ušatá je milá dekoračná megaozdoba alebo krásna mäkkučká megahračka, no pevná a stabilná - zvieratko pre vaše dieťa, z kúskov dizajnérskych amerických látok a vatelínu.

A je tu...vysoká 175cm, farebná z rôznych látok a samozrejme stabilná ! :)

Prečítať