Využite doručenie na Packetu/Zásielkovňu od 3,90EUR v SR.

0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Milí priatelia, verní zákazníci a nadšenci Medzinožníkov, oznamujeme Vám a zdieľame našu radosť, že konečne 6 mesiacov čakania sa vyplatilo a naša trpezlivosť ruže priniesla v podobe očakávanej OCHRANNEJ ZNÁMKY Medzinožník z Úradu priemyselného vlastníctva v Banskej Bystrici.

Prečítať
28.2.2019 15:07 od Hederviga ochranna znamka, medzinoznik, Novinky,

Krásne, požehnané a pokojné Vianočné sviatky všetkým mojim zákazníkom, priaznivcom, priateľom a nadšencom Vankúšov Medzinožníkov, Johaniek, Megajohaniek a ostatnej mojej tvorby, nech sa vám splnia všetky sny a prajem vám veľa ZDRAVIA !

Patricia alias HEDERVIGA

Prečítať
21.12.2018 15:07 od Hederviga priania, krásne Vianoce, Novinky,

Milí priatelia, naši stáli zákazníci a nadšenci Medzinožníkov, Johaniek a tvorby HEDERVIGY, chceme Vám s radosťou zdeliť, že náš príbeh o Medzinožníkoch, ich vznik, funkciách nájdete v Januárovom čísle mesačníka ZDRAVIE v predaji od 17.12.2018.

Prečítať
11.12.2018 18:06 od HEDERVIGA časopis Zdravie, náš príbeh, rozhovor, Novinky,

Tento milý vankúšik tvarom kravičky/ovečky- kto ako chce :)- nazývaná JOHANKA sa už v našej dielničke vyrába 7 krásnych rokov a prináša pohodlie malým i veľkým. Ešte ju nepoznáte?Tak nech sa páči, pár riadkov o nej a s fotografiami.

Prečítať
12.10.2018 13:07 od Hederviga novinka, johanka, funkcie, fotografie, Novinky,

Milí fanúšikovia mojej tvorby, zákazníci a tvorivé duše, znova som pre Vás pripravila ďalší FOTOPOSTUP z mojej dielne :).Popri mojich Medzinožníkoch, JOHANKÁCH a Žirafkách a iných krásnych vecičiek, sa trošku venujem najmä v letných mesiacoch aj výrobe sukní, šiat a k nim aj taštičkám do ruky.

Dnes Vám ponúkam moj vlastný fotopostup práve na výrobu takejto taštičky do ruky z ľudovej látky, so zipsom a zapínaním na magnet..

Tak hor sa do tvorenia, budem rada, keď vám moj fotopostup pomôže pri vašej tvorbe:).

Prečítať
22.8.2018 12:36 od HEDERVIGA PatStyle taštička do ruky, Fotopostupy,

Milí priatelia, znova som pre Vás pripravila ďalší FOTOPOSTUP z mojej dielne :) .Popri mojich Medzinožníkoch, JOHANKÁCH a Žirafkách mám novú mániu ---- zateplené flísovo-bavlnené deky /prehozy, vyrábané s jednoduchšou patchworkovou technikou. Deky/prehozy vyrábané pre detičky do kolísok, postelí, na zem /keďže sú zateplené vatelínom a zo spodnej strany aj teplý flís/, no aj pre dospelých, podľa predstáv a prianí zákazníka.

Dnes Vám ponúkam moj vlastný fotopostup na originálnu závesnú zateplenú krásnu deky z kvalitnej škandinávskej látky z vrchnej strany, so žltým flísom zospodu a vatelínom v strede.

Deka s názvom "Mapa sveta so zvieratkami" má rozmery 145cm x 113cm, súčasťou sú aj dva vankúše s rozmermi 45cm x 64cm a vyzerajú takto, čo poviete? :)

Prečítať
12.8.2018 12:36 od HEDERVIGA Zateplená, závesná deka, Fotopostupy,

Milí priatelia, pripravili sme si pre Vás výpredaj skladových zásob. Doprajte si pohodlie a kvalitný spánok teraz ešte lacnejšie.

Ponúkame Vám originálne a praktické pohodlné darčeky pre oslávenca každého pohlavia a veku. Ušetrite, keď sa dá :).

Príjemné nakupovanie.

Prečítať
27.7.2018 15:07 od Hederviga výpredaj, akcia, zľavy, Zľavy a akcie,

Tak TOTO tu ešte nebolo :), urobte radosť sebe, alebo svojej kamoške, kamarátovi, milému, milej týmto skvelým Medzinožníkom s fotkou podľa Vášho výberu, teraz dlhodobo lacnejší. Vhodné aj ako originálny darček k sviatku, určite oslávenca/kyňu prekvapíte a potešíte !!!

Vtipný, no zároveň tak praktický vankúš, ktorý by si priala nejedna slobodná, no aj zadaná žena! Ušetrite a prekvapte! Pôvodná cena 45e, teraz dlhodobo len 40e!

Prečítať

Milí priatelia, milovníci túr, stanovačiek, oddychu na dvore, či terase, ale i letného kina a opekačiek s priateľmi.

Predstavujeme Vám nový produkt v našom eshope a to je Vankúšovník. Praktický velikánsky vankúšisko zložený zo 4 vankúšov, vyzliekateľnej obliečky rôznych motívov, ktorý poslušne slúži všetkým takako aj v interéri, tak aj v exteriéri. Pre detičky, i dospelých,na sedenie, i polihovanie. Opieranie sa, i ležanie. Skvelý tip na darček oslávencovi, ktorý rád trávi voľný čas v prírode, vonku na dvore, terase, atď.

Prečítať

Ahojte milí priaznivci mojej tvorby, znovu ťukám do klávesnice a tvorím, aby som vám pripravila a prekvapila vás novým fotopostupom. Nebudeme nič šiť ako je u mňa zvykom :), tentokrát je skôr zameraný pre tehotné maminky, ktoré sú v radostnom očakávaní. No môžu ho využiť aj všetky ostatné žienky, ktoré by chceli svoje tehotné kamarátky prekvapiť nejakým originálnym darčekom, handmade a zo srdca :)

Prečítať
25.7.2018 14:36 od HEDERVIGA Tehu-tricko, fotopostup, Fotopostupy,