Využite doručenie cez PACKETA od 3,90eur (SR) 4,90eur (ČR).

0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Vankúš Medzinožník KLASIK - Tvoje PRIANIE!!!

Rýchly prehľad

NA OBJEDNÁVKU!
Vyber si obliečku podľa vlastného gusta. Stačí ma kontaktovať.

42,00 €

Detaily

Vankúš Medzinožník KLASIK - Tvoje PRIANIE je pre tých, ktorý si nevybrali z našej ponuky SKLADOM. Medzinožník KLASIK je základný kameň všetkých Medzinožníkov, od neho sa rozvinuli všetky ďalšie druhy. Ak potrebujete spoločníka-pomocníka v posteli pre kvalitný spánok a nemáte široku posteľ, tento druh Medzinožníka je ten pravý pre Vás. Má klasický rovný tvar, dlhý 175cm. V cene Medzinožníka KLASIK je 1 vyzliekateľná obliečka, ktorú môžete kedykoľvek vyzliecť a oprať. Ak by ste mali záujem, môžete si vybrať aj náhradnú obliečku v sekcii Náhradné obliečky. Ak si vyberiete túto možnosť, mailom Vám doručíme aktuálnu ponuku látok skladom a Vy si len vyberiete, ktorá sa Vám zapáči. Všetky látky sú zo 100% bavlny. Výroba trvá cca 1-2 týždne. RADI PLNÍME VAŠE PRIANIA. :)

Taktiež je to skvelý handmade výrobok pre dokonalý oddych a kvalitný spánok, určený najmä ľuďom, ktorí zaspávajú naboku a potrebujú mať oporu medzi nohami. Ponúka aj ďalšie široké využitie:

  • - ako pomôcka proti treniu kolenných či členkových kĺbov a pre správne držanie driekovej a krížovej chrbtice pri spaní naboku,
  • - ako pomôcka pre mamičky pri kojení,
  • - ako opora pod bruško pre tehotné mamičky pri relaxácii,
  • - ako podpera pri vyvýšení dolných končatín,
  • - ako podpera pre bábätká v postieľke, ,
  • - ako relaxačná pomôcka pre starších ľudí,
  • - ako „hniezdo“ pre dieťa na stabilné uloženie,
  • - ako zábrana pre dieťa pri spánku na posteli, proti pádu dieťaťa z postele,
  • - ako skvelý darček k sviatku, atď.

Rozmery šírka 35 cm x 2, dĺžka Medzinožník KLASIK je 175 cm.

ZloženieMateriál: handmade-výrobok zložený z výplne (vatelínu a molitanovej drte- všité do bielej bavlnenej látky) a z bavlnenej obliečky vyzliekateľnej a prateľnej. Vhodné aj pre alergikov.

Popis údržby prať vyzliekateľnú obliečku pri 30 stupňoch Celzia, žehliť vyzliekateľnú obliečku pri programe Bavlna, nebieliť, neškrobiť. Výplň s vatelínom a drťou prať len ručne, nesusiť v sušičke /môže dôjsť k natrhnutiu obliečky výplne/.

Pri objednávke nad 100e je poštovné ZDARMA

Podobné produkty