Využite možnosť doručenia cez ZáSIELKOVňU od 3,90eur.

0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Milí priatelia, verní zákazníci a nadšenci Medzinožníkov, oznamujeme Vám a zdieľame našu radosť, že konečne 6 mesiacov čakania sa vyplatilo a naša trpezlivosť ruže priniesla v podobe očakávanej OCHRANNEJ ZNÁMKY Medzinožník z Úradu priemyselného vlastníctva v Banskej Bystrici.

Prečítať
28.2.2019 15:07 od Hederviga ochranna znamka, medzinoznik, Novinky

Krásne, požehnané a pokojné Vianočné sviatky všetkým mojim zákazníkom, priaznivcom, priateľom a nadšencom Vankúšov Medzinožníkov, Johaniek, Megajohaniek a ostatnej mojej tvorby, nech sa vám splnia všetky sny a prajem vám veľa ZDRAVIA !

Patricia alias HEDERVIGA

Prečítať
21.12.2018 15:07 od Hederviga priania, krásne Vianoce, Novinky

Milí priatelia, naši stáli zákazníci a nadšenci Medzinožníkov, Johaniek a tvorby HEDERVIGY, chceme Vám s radosťou zdeliť, že náš príbeh o Medzinožníkoch, ich vznik, funkciách nájdete v Januárovom čísle mesačníka ZDRAVIE v predaji od 17.12.2018.

Prečítať
11.12.2018 18:06 od HEDERVIGA časopis Zdravie, náš príbeh, rozhovor, Novinky

Tento milý vankúšik tvarom kravičky/ovečky- kto ako chce :)- nazývaná JOHANKA sa už v našej dielničke vyrába 7 krásnych rokov a prináša pohodlie malým i veľkým. Ešte ju nepoznáte?Tak nech sa páči, pár riadkov o nej a s fotografiami.

Prečítať
12.10.2018 13:07 od Hederviga novinka, johanka, funkcie, fotografie, Novinky

Milí priatelia, milovníci túr, stanovačiek, oddychu na dvore, či terase, ale i letného kina a opekačiek s priateľmi.

Predstavujeme Vám nový produkt v našom eshope a to je Vankúšovník. Praktický velikánsky vankúšisko zložený zo 4 vankúšov, vyzliekateľnej obliečky rôznych motívov, ktorý poslušne slúži všetkým takako aj v interéri, tak aj v exteriéri. Pre detičky, i dospelých,na sedenie, i polihovanie. Opieranie sa, i ležanie. Skvelý tip na darček oslávencovi, ktorý rád trávi voľný čas v prírode, vonku na dvore, terase, atď.

Prečítať

Milí priatelia, naši stáli zákazníci a nadšenci Medzinožníkov, Johaniek a tvorby HEDERVIGY, chceme sa podeliť s vami o náš zážitok a skúsenosť byť pred kamerou, priamo v živom vysielaní v televízii Markíza, v relácii Teleráno.

Prečítať
14.7.2018 14:16 od HEDERVIGA Teleráno, Medzinožníky v telke, TV Markíza, Novinky

Vitajte priatelia a nadšenci 3D sadrových odliatkov. Dúfame, že sa Vám náš eshop www.sadroveodliatky.sk s odlievacími sadrovými sadami páči, prajeme Vám vela zábavy pri odlievaní a radosti z vytvorených 3D sadrových odliatkov ako sadrových spomienok na tie najkrajšie chvíle v živote a jedinečné okamihy.

Prečítať
5.6.2018 13:33 od HEDERVIGA Nový eshop, sadrové odliatky, Novinky

Nové nariadenie EÚ - GDRP platné od 25.05.2018 v časti Obchodné podmienky eshopu.

Prečítať

29.5.2018 14:07 od HEDERVIGA GDRP, Novinky

Používate potravinársku fóliu, čo je nadbytočný odpad, príp. plastové nádoby a stratili ste od nich vrchnáčiky..alebo si robievate desiatu a chcete si ju viac ,,prírodne,, zabaliť? Alebo si len chcete trošku viac ekologicky zabaliť zeleninu, pečivo a chlieb? Rozmýšľate správne, všade naokolo je už veľa odpadu, najmä v kuchyni. Každý jeden produkt kúpený v obchodoch je zabalený do viacerých obalov, no s tým nič nenarobíme. No vieme to zmeniť každý u seba, používaním, myslením.

Prečítať
17.12.2017 13:47 od HEDERVIGA Včelie obrúsky, Novinky