Vážime si každú jednu objednávku. Objednávky odosielame 1x týždenne!

0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Milí fanúšikovia mojej tvorby, zákazníci a tvorivé duše, znova som pre Vás pripravila ďalší FOTOPOSTUP z mojej dielne :).Popri mojich Medzinožníkoch, JOHANKÁCH a Žirafkách a iných krásnych vecičiek, sa trošku venujem najmä v letných mesiacoch aj výrobe sukní, šiat a k nim aj taštičkám do ruky.

Dnes Vám ponúkam moj vlastný fotopostup práve na výrobu takejto taštičky do ruky z ľudovej látky, so zipsom a zapínaním na magnet..

Tak hor sa do tvorenia, budem rada, keď vám moj fotopostup pomôže pri vašej tvorbe:).

Prečítať
22.8.2018 12:36 od HEDERVIGA PatStyle taštička do ruky, Fotopostupy

Milí priatelia, znova som pre Vás pripravila ďalší FOTOPOSTUP z mojej dielne :) .Popri mojich Medzinožníkoch, JOHANKÁCH a Žirafkách mám novú mániu ---- zateplené flísovo-bavlnené deky /prehozy, vyrábané s jednoduchšou patchworkovou technikou. Deky/prehozy vyrábané pre detičky do kolísok, postelí, na zem /keďže sú zateplené vatelínom a zo spodnej strany aj teplý flís/, no aj pre dospelých, podľa predstáv a prianí zákazníka.

Dnes Vám ponúkam moj vlastný fotopostup na originálnu závesnú zateplenú krásnu deky z kvalitnej škandinávskej látky z vrchnej strany, so žltým flísom zospodu a vatelínom v strede.

Deka s názvom "Mapa sveta so zvieratkami" má rozmery 145cm x 113cm, súčasťou sú aj dva vankúše s rozmermi 45cm x 64cm a vyzerajú takto, čo poviete? :)

Prečítať
12.8.2018 12:36 od HEDERVIGA Zateplená, závesná deka, Fotopostupy

Ahojte milí priaznivci mojej tvorby, znovu ťukám do klávesnice a tvorím, aby som vám pripravila a prekvapila vás novým fotopostupom. Nebudeme nič šiť ako je u mňa zvykom :), tentokrát je skôr zameraný pre tehotné maminky, ktoré sú v radostnom očakávaní. No môžu ho využiť aj všetky ostatné žienky, ktoré by chceli svoje tehotné kamarátky prekvapiť nejakým originálnym darčekom, handmade a zo srdca :)

Prečítať
25.7.2018 14:36 od HEDERVIGA Tehu-tricko, fotopostup, Fotopostupy

Cez víkend som dostala nápad... vytvoriť megahračku alebo velikánsku dekoračnú ozdobu detskej izbičky ..bola to pre mňa výzva, ktorá ma motivovala. Niežeby som nemala čo robiť, ale musím stále niečo nové vymýšlať :).

Keďže milujem svoje Žirafky ušaté z rôznych pestrých látok vyrobené zo zbytkov amerických a klasických českých látok jednoduchým patchworkoým spôsobom, rozhodla som sa vyrobiť MEGAŽirafku ušatú !

Megažirafka ušatá je milá dekoračná megaozdoba alebo krásna mäkkučká megahračka, no pevná a stabilná - zvieratko pre vaše dieťa, z kúskov dizajnérskych amerických látok a vatelínu.

A je tu...vysoká 175cm, farebná z rôznych látok a samozrejme stabilná ! :)

Prečítať

Milí priatelia, znovu Vám ponúkam vlastný fotopostup na skvelý praktický darček nie len pod Vianočný stromček.

Je to skvelá, pestrá, teplučká, originálna deka, ktorá zahreje všetkých. Je vhodná tiež na cestovanie, prikrytie, hranie sa na zemi, prehoz postieľky, atď. Má široké využitie....

Prečítať
30.1.2018 14:19 od HEDERVIGA Fotopostupy